Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Spektakl "Pół na Pół" - niezapomniana komedia pełna inteligentnego humoru!

W piątkowy wieczór 8 września 2023 w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Bezledach odbył się wyjątkowy spektakl "Pół na Pół" w reżyserii utalentowanego Wojciecha Malajkata. Przez wieczór teatralny publiczność była urzeczona nie tylko mistrzowsko nakreśloną fabułą, ale także genialnymi kreacjami aktorskimi.

W rolach dwóch braci, którzy stają wobec trudnej sytuacji podziału majątku, wystąpili Piotr Szwedes i Piotr Polk. Ich aktorstwo oczarowało widzów, którzy od pierwszych chwil byli wciągnięci w świat emocji i relacji rodzinnych. Przekonująco oddali oni nie tylko konflikty, ale również miłość i więzy rodzinne, które czasami zostają wystawione na ciężką próbę.

"Pół na Pół" to czarna komedia, która nie tylko rozbawiała publiczność, ale również skłaniała do refleksji nad trudnymi tematami. Przeplatając humor z sensacją, spektakl poruszał istotne kwestie życiowe w lekkim, inteligentnym stylu. Widzowie nie tylko się śmiali, ale także z bacznością przyglądali się swoim własnym relacjom rodzinnym.

Wielki sukces aktorski został potwierdzony owacją na stojąco po zakończeniu spektaklu. Piotr Szwedes i Piotr Polk w pełni zasłużyli na to słowem doskonałej gry scenicznej.

Spektakl "Pół na Pół" w reżyserii Wojciecha Malajkata to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Gminy Bartoszyce. Kombinacja humoru, inteligencji i niezapomnianych aktorskich interpretacji składa się na niezwykłe doświadczenie teatralne.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

10Galeria zdjęć: Spektakl "Pół na Pół"

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin