Aktualności

Piknik Sołecki w Mintach

  • 16-09-2023
W piątkowe popołudnie 15 września 2023 r. odbył się piknik sołecki w Mintach z udziałem Wójta Gminy Bartoszyce, Pana Andrzeja Dychy. Początek imprezy był rozpoczęty serdecznym powitaniem zebranych gości przez Wójta, który zachęcał do swobodnej rozmowy i zadawania pytań. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z Wójtem i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Następnie, Pan Andrzej Dycha udał się w kierunku ogniska, gdzie pieczono kiełbaski i podawano zimne przekąski. Atmosfera była serdeczna i sprzyjała swobodnym rozmowom między biesiadnikami.

Dla najmłodszych i dorosłych uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji. Dmuchańce, malowanie buziek oraz konkursy stanowiły doskonałe rozrywki, które umilały czas wszystkim uczestnikom. Dzieci mogły bawić się i cieszyć się wspólnymi zabawami, a dorośli również brali udział w konkursach i mile spędzali czas.

Piknik sołecki w Mintach okazał się udanym wydarzeniem, które zadowoliło zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Swobodna atmosfera sprzyjała integrowaniu się uczestników i nawiązywaniu nowych znajomości. Wójt Gminy Bartoszyce, Pan Andrzej Dycha, dostarczył dodatkowej radości swoją obecnością, udzielając odpowiedzi na pytania gości. Całość imprezy przebiegła w przyjaznej i radosnej atmosferze, pozostawiając niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

20Galeria zdjęć: Piknik Sołecki w Mintach

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją