Dni adaptacyjne

W dniach 28 i 31 sierpnia 2015r. w Przedszkolu Gminnym nr 1 w Bartoszycach odbyły się dni adaptacyjne dla nowo przyjętych przedszkolaków. Miały one na celu integrację dzieci, poznanie placówki, personelu oraz zachęcenie do ponownego przyjścia do przedszkola. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami uczestniczyli w zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie grup. Jedną z form integracji było wykonanie plakatów przedstawiających członków rodziny. Wszyscy wykazali się duża inwencją twórczą i pomysłowością. Niebywałą atrakcją były zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym.
Dni adaptacyjne przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze.