Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2016 r. w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka.

Licznie przybyli goście z zainteresowaniem oglądali przygotowany przez dzieci program artystyczny: wiersze i piosenki, różnego rodzaju taneczne

układy, grę na instrumentach perkusyjnych. Dzieci zaśpiewały również okolicznościową piosenkę w języku angielskim „ Skidimarink”.

Na koniec przedszkolaki rozdały babciom i dziadkom „ Jabłuszka zdrowia” wraz z życzeniami długiego i zdrowego życia.

Uwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek, w którym uczestniczyli zaproszeni goście wraz z ukochanymi wnuczętami.

1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie 1 zdjecie