Dzień Przedszkolaka

„CHOCIAŻ JESTEM JESZCZE MAŁY, PRZEDSZKOLAK ZE MNIE WSPANIAŁY”

Już po raz trzeci w naszym przedszkolu obchodzony był – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Tego dnia dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych przy ulubionych piosenkach przedszkolaków, brały udział w konkursach oraz w zabawie „Mini disco”. Wszystkie zabawy pozwoliły dzieciom czerpać radość z bycia przedszkolakiem, zwłaszcza grupie dzieci 3- letnich, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Następnie dzieci kontynuowały świętowanie swojego dnia w ogrodzie przedszkolnym bawiąc się chustą animacyjną i korzystając z urządzeń ogrodowych. Uwieńczeniem dnia były otrzymane przez dzieci dyplomy „Super Przedszkolaka”.