Maleńka przyszła Miłość

W piątek, 18 grudnia w naszym przedszkoluodbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe.  Przedstawienie było wyjątkowe.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Maluszki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Tego dnia ,mieliśmy zaszczyt gościć Panią Kierownika Oświaty Iwonę Birecką, Panią Dyrektor Banku  Reginę Kossakowską oraz Panią Dyrektor Przedszkola "Stokrotka" Krystynę Liberna.
Wszyscy zaproszeni goście złożyli dzieciom, rodzicom i ich rodzinom oraz pracownikom przedszkola życzenia świąteczne.
Po części artystycznej odbyło się spotkanie wigilijne, z tradycyjnymi daniami oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.

1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie