W naszym ogródku

We wrześniu dzieci z grupy : Krasnale” i „Smerfy” zebrały plony z przedszkolnego ogródka warzywno-kwiatowego. Wspólnie z nauczycielkami wyrywały : marchewkę, pietruszkę, buraki, kalarepę, cukinię i podziwiały warzywa, które pielęgnowały przez cały sezon. Dzięki działaniom dotyczącym ogrodu przedszkolnego, dzieci rozszerzyły swoją wiedzę przyrodniczą oraz zdobyły wiadomości na temat zdrowego odżywiania się. Dzieci miały możliwość obserwować i pielęgnować posadzone warzywa, co dawało im wiele satysfakcji.
Z zebranych warzyw utworzona została wystawa w holu przedszkola „Zbiory z naszego ogródka” - element jesiennej dekoracji przedszkola.

1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie1 zdjecie   1 zdjecie   1 zdjecie   1 zdjecie   1 zdjecie   1 zdjecie   1 zdjecie   1 zdjecie