Dnia 04.12.2015 r. przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja w Parczu koło Kętrzyna.

Na miejscu przywitał je wesoły Elf z ciepłą herbatką. Po krótkim posiłku i ubraniu specjalnych czapek, wszyscy niecierpliwie oczekiwali na przyjście Mikołaja.

Zabawy było co niemiara: rozwiązywanie zagadek, niszczenie złych uczynków w specjalnej niszczarce, otrzymywanie certyfikatów

„ Pomocnik Świętego Mikołaja” z imieniem każdego dziecka oraz otrzymanie paczek od Świętego Mikołaja przygotowanych przez Elfy.

Następnie dzieci przeszły do Pracowni Świętego Mikołaja gdzie własnoręcznie malowały farbami gipsowe ozdoby na choinkę, kolorowały wybrane przez

siebie obrazki. Wszystkie wykonane prace dzieci zabrały do domu, aby pochwalić się rodzicom. Do przedszkola wróciły zmęczone, ale bardzo szczęśliwe.

1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie  1 zdjecie